EXUMER w Progresji już 11 lutego 2016!

Muzyka11 lutego 2016 niemiecka kapela thrash metalowa EXUMER będzie świętować swoje trzydziestolecie w warszawskiej Progresji (Fort Wola 22)!

Gwiazdę wieczoru wspomagać będą: grecka grupa Exarsis oraz izraelski zespół Coma7

Progresja Music Zone - Fort Wola 2otwarcie bram:19:00

ceny biletów:
przedsprzedaż - 59 PLN | w dniu - 69 PLN

Założony w 1985 roku, przez wokalistę/basistę Mem V. Steina i gitarzystę Ray’a Mensha, Exumer zyskał popularność dzięki dwum albumom. Pierwszym był wydany w 1986 roku „Possessed by Fire“, a drugim pochodzący z 1987 „Rising from the Sea”, które są uważane za jedne z najbardziej kultowych wydawnictw w historii niemieckiego thrash metalu. Exumer z sukcesem wszedł na polski i brazylijski rynek, gdzie wydawał albumy od 1980 roku. Te wydawnictwa zapewniły zespołowi występy przed tysiącami fanów, także poza niemieckimi granicami.

Więcej w rozwinięciu newsa.

369 czytań

Wystawa prac Anny PAWLAK w Galerii Ad-hoc

WystawaOkres zimowy nie zachęca do spacerów, dlatego od pewnego czasu braku na naszej stronie nowych wpisów, dotyczących wystaw. Pora najwyższa, by to zmienić.

Na dobry początek kilka wrażeń z wizyty w ursuskiej Galerii Ad-hoc, gdzie do końca tygodnia można jeszcze obejrzeć wystawę prac pani Anny PAWLAK, zatytułowaną "Ogrody sztuki".

Zachęcamy gorąco do zobaczenia wystawy i odwiedzania ursuskiej galerii.

Fragment relacji: "Ponieważ przed dwoma tygodniami wybraliśmy się rodzinnie do ursuskiego kina, skorzystałem z okazji, żeby zobaczyć najnowszą wystawę w galerii. Wystawiano w niej obrazy pani Anny Pawlak, zatytułowane „Ogrody sztuki”. Prezentowane na wystawie prace są – delikatnie mówiąc – nierówne. Można je podzielić na prace „prawie poważne”, „niepoważne” i „bajkowe”. Prace z rodzaju „poważnych” prezentują głównie krajobrazy (park, miasta), przy czym balansują na granicy realności i fantazji. Malowane często w bardzo umowny, symboliczny, prosty sposób mają w sobie jednak coś intrygującego, przyciągającego oko. Lekkie zamglenie, przyciszone kolory dodają malowanym obrazom nutki melancholii, wychodzą zdecydowanie poza rzeczywistość. Prezentują specyficzną magiczność, tajemniczość realnego świata."

KIASMOS na jedynym koncercie w Polsce

MuzykaProgresja Music Zone zaprasza na pierwszy w Polsce klubowy koncert supergrupy Kiasmos. Ólafur Arnalds i Janus Rasmussen (Bloodgroup) wystąpią w Warszawie 15. kwietnia.

Kiasmos to projekt specjalizującego się w nastrojowym ambiencie Islandczyka Olafura Arnaldsa, kompozytora, multiinstrumentalisty, zdobywcy BAFTA, który od lat czaruje publiczność na całym świecie. Artysta współpracował m.in. z Nlsem Frahmem, czy Alice Sarą Ott. Jego Kompozycje były wykorzystane w ścieżkach dźwiękowych do produkcji takich, jak „Igrzyska Śmierci”, „Kolejny Szczęśliwy Dzień”, czy „Broadchurch”. Projekt dopełnia pochodzący z Wysp Owczych znany z Bloodgroup Janus Rasmussen, który w swoim dorobku ma także współpracę m.in. Guðrið Hansdóttir.

Arnalds wniósł do projektu swoje zamiłowanie do minimalistycznego pianina połączonego z elektroniką, natomiast Rasmussen fascynację electro-popem.

Więcej w rozwinięciu newsa.

361 czytań

Queen Symfonicznie - relacja i nowe koncerty

MuzykaDokładnie 09 stycznia 2016 miałem okazję wziąć udział w wyjątkowym wydarzeniu - koncercie projektu QUEEN SYMFONICZNIE w Sali Koncertowej PKiN w Warszawie.

Ilości wrażeń wizualno-akustycznych dostarczanych przez zespół i chór nie da się opisać w krótkiej relacji. Zatem zachęcam do zapoznania się z krótką relacją z warszawskiego koncertu. Mam nadzieję, że zachęci ona wszystkich niezdecydowanych, aby poszli na następny koncert zespołu.

Jednocześnie przypominamy, że najbliższy koncert Queen Symfonicznie odbędzie się 30 stycznia 2016 r. w Bielskim Centrum Kultury w Bielsku-Białej.


Fragment recenzji: "Projekt Queen Symfonicznie krąży po Polsce już od długiego czasu, w sobotę, 09 stycznia 2016 dał (podobno) 71 i 72 koncert. Jak na projekt jednorazowy, to całkiem niezła liczba…
Pomysłodawcą projektu był pan Jan Niedźwiecki, muzyk zafascynowany dokonaniami Queen. W 2011 roku wpadł na pomysł, by przetransponować kompozycje brytyjskiej grupy na orkiestrę. Ponieważ pomysł bardzo się spodobał, projekt nie tylko nie został rozwiązany, ale dalej trwa, dając ogromne ilości koncertów. Obecnie w skład całego projektu wchodzi zespół instrumentalny Alla Vienna, założony przez pana Jana wspólnie z żoną Małgorzatą Niedźwiecką oraz chór Vivid Singer."

Współpraca z klubem Progresja

MuzykaZ wielką radością informujemy, że rozpoczynamy współpracę z warszawskim klubem PROGRESJA.

Mimo zmian lokalizacji, klub niezmiennie pozostaje jednym z najczęściej odwiedzanych przez fanów muzyki z racji organizacji licznych (głównie) rockowych i metalowych koncertów w Warszawie.

Od dziś na stronie Agencji Metal Mundus będziemy promować organizowane przez klub koncerty. Mamy nadzieję, że zachęcimy naszych czytelników do częstego odwiedzania Progresji.

A już możemy poinformować, że w najbliższych miesiącach dziać się będzie całkiem sporo!

Maciej Maleńczuk i Pudelsi- „Psychopop”- ruszyła przedsprzedaż winyli!

MuzykaJuż od dziś można zakupić w przedsprzedaży podwójny winyl „Psychopop” Macieja Maleńczuka i Pudelsów!

„Psychopop” oryginalnie wydany został w 1999 roku i szybko zdobył status Złotej Płyty. W odpowiedzi na niemalejące zainteresowanie fanów, S.P. Records postanowiło wznowić wydanie albumu na płycie CD oraz wydać go, po raz pierwszy, na winylu! Limitowana edycja kolekcjonerska jest już dostępna w przedsprzedaży! Album został wydany na podwójnym, czarnym winylu, o gramaturze 180g i wyprodukowany w najwyższej jakości we Francji.

Preorder winyli „Psychopop” pod tym linkiem.

Na płycie „Psychopop” znajdują się takie hity, jak „Samba-mamba”, „Szuwary” czy „Jestem sam”. Utwory na "Psychopopie” zostały stworzone przez cały zespół, który w tamtym okresie tworzyli: Andrzej "Pudel" Bieniasz (gitara, harmonijka ustna), Maciek Maleńczuk (śpiew, gitara akustyczna), Olaf Deriglasoff (gitara basowa, gitara akustyczna), Artur Hajdasz (perkusja). Dodatkowo na basie zagrała Małgorzata "Tekla" Tekiel, a gościnnie na organach udzielił się Sławomir Janowski.

Więcej w rozwinięciu newsa.

432 czytań

PUNK FEST 2016

MuzykaPrzypominamy, że 12.03.2016 odbędzie specjalny PUNK FEST 2016, podczas którego zagrają zespoły: Dezerter, Włochaty, Moskwa, GAGA, Karcer, The Bill, Fort BS, The Bastard, Psy Wojny, Cela nr 3. Garbate Aniołki.

Kraków – 12.03.2016 – Klub Kwadrat ul. Skarżyńskiego 1
Otwarcie wejść: 15:00 Start: 16:00
Bilety przedsprzedaż 70 zł, w dniu koncertu 80 zł

Bilety do nabycia:

BILETY KOLEKCJONERSKIE: Klub Pod Jaszczurami, Rynek Gł. 8/ Klub Kwadrat, ul. Skarżyńskiego 1/ Metal Shop, ul. Długa 17/ Klub Dziekanat, ul. Pędzichów 23/ Loch Ness Pub, ul. Warszawska 15/ Hard Rock Pub, ul. Grodzka 42

Bilety z systemu Ticketpro w sieci sklepów: EMPIK, MEDIA MARKT, SATURN w całej Polsce.

Link do wydarzenia na FB
Link do wydarzenia na stronie Galicja Productions

Więcej w rozwinięciu newsa.

443 czytań

Shakin' Dudi z nowym teledyskiem!

Muzyka„Wisimito” - najnowszy kawałek Shakin' Dudi – doczekał się klipu. Teledysk został nakręcony przez studentów Wydziału Radia i Telewizji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

- Praca z młodymi ludźmi to duża frajda. Ogłosiłem konkurs wśród studentów na najlepszy scenariusz, pokazaliśmy że bez wielkiego budżetu można zrobić coś fajnego. Klip utrzymany jest w konwencji Shakin' Dudi, czyli bardzo rock and rollowy i z przymrużeniem oka - mówi Irek Dudek.

Teledysk powstał w ramach warsztatów artystycznych, prowadzonych przez wykładowcę katowickiej uczelni – dr hab. Ryszarda Czernowa. Na planie pojawili się również studenci krakowskiej Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego – Wydział Teatru Tańca w Bytomiu.

Singiel „Wisimito” ukazał się pod koniec 2015 roku. Impulsem do jego nagrania stała się 30 rocznica premiery słynnej „Złotej płyty”. Utwór – autorstwa Irka Dudka i Darka Duszy – nawiązuje zresztą muzycznie do początków Shakin' Dudi.

Klip dostępny jest do zobaczenia pod tym linkiem.


Kombi - nowy teledysk

Muzyka22 stycznia miała miejsce premiera płyty KOMBI, zatytułowana „Nowy Album”.

Z tej okazji zespół przygotował teledysk nakręcony do utworu "Na dobre dni".

Płyta ukazała się z okazji 40-lecia istnienia zespołu na polskiej scenie muzycznej. Zawiera 9 premierowych piosenek i instrumental.
KOMBI to zespół ponadczasowych przebojów i wielkich sukcesów. To niezapomniane hity kilku pokoleń oraz rozpoznawalne, charakterystyczne brzmienie zespołu i syntezatorów lidera, Sławomira Łosowskiego.

Płytę można zamawiać pod tym linkiem.
Muzyka 21 - numer 01.2016

MuzykaKolejna zmiana nastąpiła w układzie naszej strony. Zamiast dotychczasowego działu "Prasa/magazyny", w którym przepisywaliśmy spis treści polecanych przez nas magazynów, skupimy się tylko na wybranych magazynach, ale będziemy je opisywać zdecydowanie "poważniej" i po zapoznaniu się z treścią magazynu.

Na pierwszy rzut idzie magazyn Muzyka 21, o którym - dzięki nawiązaniu współpracy z jego wydawcą, firmą Acte Prèalable - będzie na naszych łamach zdecydowanie więcej informacji. Ale uważamy, że to magazyn godny uwagi.

Już dzisiaj zatem zachęcamy gorąco do szybkiego nabycia i zapoznania się z treścią pierwszego tegorocznego numeru Muzyki 21! Bo kolejny numer już zapewne w drodze!

Współpraca z wydawnictwem ACTE PRÉALABLE

MuzykaZ wielką radością informujemy, że dzięki nawiązaniu współpracy z wydawnictwem ACTE PRÉALABLE, na stronie AMM zagości (a pora już była najwyższa) muzyka klasyczna.

Firma AP ma już w swoim katalogu przeszło trzysta tytułów, przy czym znaczna ich część to nagrania z muzyką polskich kompozytorów, bardzo często są to pierwsze utrwalenia fonograficzne ich kompozycji. Ponadto jest wydawcą miesięcznika "Muzyka 21".

Ponieważ przyjęliśmy zasadę, że na stronie AMM pojawiać się będą opisy płyt, filmów, książek, wydawanych od 2014 roku, dlatego opisy wcześniej wydanych płyt znajdą się na blogu raymundus.pl

Już dzisiaj zachęcamy do przeczytania pierwszego opisu wrażeń po wysłuchaniu pięknej, poruszającej płyty, zatytułowanej "Witraż Joanny d'Arc".

Fragment recenzji: "Z zamiarem opisywania moich wrażeń (bo trudno określić te teksty recenzjami) po wysłuchaniu płyt z tak zwaną muzyką poważną, nosiłem się od wielu lat. Chociaż pisałem dotychczas właściwie tylko o muzyce metalowej, to bynajmniej nigdy nie ograniczałem się do słuchania wyłącznie ciężkiej muzy. Od zawsze słucham bluesa, lekkiego jazzu, czy poezji śpiewanej. Ale też, odkąd tylko sięgam pamięcią, słuchałem muzyki określanej jako poważna lub klasyczna. Mam swoich ulubionych kompozytorów i wykonawców, których od lat podziwiam, których słucham, ale staram się też sięgać po rzeczy mi nieznane, odkrywać muzykę, której nie dane mi było wcześniej usłyszeć, poznawać kompozytorów, których nazwiska są mi zupełnie obce."

Urszula - The Best Of na żywo!

MuzykaW imieniu Galicja Production zapraszamy na koncert URSZULI, który odbędzie się 18.03.2016 w krakowskim klubie Kwadrat (ul. Skarżyńskiego 1).

Otwarcie wejść: 18:00 Start: 19:00
Bilety przedsprzedaż 40zł, w dniu koncertu 50zł

Bilety do nabycia:
BILETY KOLEKCJONERSKIE: Klub Pod Jaszczurami, Rynek Gł. 8/ Klub Kwadrat, ul. Skarżyńskiego 1/ Metal Shop, ul. Długa 17/ Klub Dziekanat, ul. Pędzichów 23/ Loch Ness Pub, ul. Warszawska 15/ Hard Rock Pub, ul. Grodzka 42

Bilety z systemu Ticketpro w sieci sklepów: EMPIK, MEDIA MARKT, SATURN w całej Polsce.

Link do wydarzenia na FB
Link do wydarzenia na stronie GP
Link do biletów.

Urszula to Artystka, której szerokiemu gronu odbiorców nie trzeba przedstawiać. Ta niezwykle zdolna wokalistka, urodzona w Lublinie, swoją aktywność muzyczną rozpoczęła w roku 1977 i od tamtej pory swoim talentem - potężnym głosem i urokiem osobistym, zjednuje sobie serca fanów w całym kraju.
Krakowski koncert Urszuli będzie wyjątkowym, gdyż Urszula zaśpiewa podczas niego swoje największe przeboje z przekroju kariery wokalnej. The Best of Urszula to niejako... The Best of Polish Music!

Więcej w rozwinięciu newsa.

377 czytań

Piotr Krakowski - nowy teledysk

MuzykaMamy przyjemność zaprezentować teledysk niezwykle utalentowanego muzyka, Piotra Krakowskiego, nakręcony do utworu "Coconut Drink".

Piotr Krakowski jest doświadczonym kompozytorem, trębaczem, multiinstrumentalistą i producentem muzycznym. Jego charakterystyczne tematy muzyczne ozdabiały wiele filmów, programów, spotów telewizyjnych i reklam. Na swojej ciekawej drodze, oprócz muzyków, Krakowski spotykał reżyserów, filmowców, aktorów a nawet projektantów mody. Ze Stanisławem Sojką stworzył pamiętną "Walutę", zagrał na trąbce w spocie reżyserowanym przez Borysa Lankosza oraz ilustrował muzycznie pokazy Tomasza Ossolińskiego. Z grupą Milkshop wydał 2 płyty, zwyciężył w opolskich "Debiutach" 2004 r i zinterpretował na nowo szlagier "Chodź pomaluj mój świat" zespołu 2+1 (czołówka serialu "Magda M."). Obecnie tworzy multimedialne Kino Zremiksowane, które jest unikalnym połączeniem wizualizacji tworzonych na żywo i muzyki Krakowskiego. Projekt z powodzeniem koncertował w kraju i za granicą. Z kolei wynikiem fascynacji muzyką reggae jest duet King & Krakowski, gdzie autor łączy siły z Jonathanem Brownem - Afrykańczykiem jamajskiego pochodzenia. Krakowski jest też twórcą mashupów, czyli zremiksowanych interpretacji przebojów światowego popu. Jego produkcje wielokrotnie gościły na pierwszych miejscach cyfrowej sprzedaży na platformie Juno.

Solowy album Piotra Krakowskiego ukaże się w tym roku w wytwórni MJM Music Polska.

Pokahontaz zagra w Twinpigs!

MuzykaW imieniu Galicji Production zapraszamy na koncert zespołu POKAHONTAZ w Miasteczku Westernowym Twinpigs (ul. Katowicka 24, Żory)

Koncert odbędzie 22.01.2016 o godz. 17.00
Support: Roki/ Sztosix/ Klejton/ Żeton Verum/ Lolosquad/ Gała/ Peerka/ Bitfon
Po koncercie After Party z Dj-em w Saloonie!

Bilety: przedsprzedaż 30 zł, w dniu koncertu 35 zł.
Atrakcje Miasteczka Westernowego Twinpigs bezpłatne! ZAPRASZAMY od godz. 12:00.

Kup bilet online.

Możliwość wynajęcia pokoi stylizowanych na cele więzienne w Hotelu Texas (tel. 32 416 08 88)

Pokahontaz to polska grupa muzyczna wykonująca hip-hop. Powstała w 2003 roku w Katowicach na kanwie rozwiązanego tego samego roku tria Paktofonika. W jej skład wchodzą raperzy Rahim i Fokus oraz DJ Bambus. Twórczość zespołu charakteryzuje odejście od typowego dla polskiej sceny hip-hopu, opartego na konfrontacji i nacisku na przekaz artystyczny. Muzyka Pokahontaz zawiera wpływy szeroko pojętej muzyki elektronicznej z tekstami skoncentrowanymi na warsztacie wykonawczym.

PeWeX - Sexi Dziunia

MuzykaZespół PeWeX, znany z takich przebojów jak "Dziunia", "Mam Yorka", "Tap Madl" czy "Taki Jestem" z gościnnym udziałem Stachurskiego powraca z nowymi przebojami!

Nowe piosenki grupy PeWeX są kontynuacją humorystycznych, kiczowatych, imprezowych i tanecznych hitów z pierwszego albumu. Pierwszym singlem zapowiadającym nowy album jest utwór „Sexi Dziunia”. Autor i producent nowego albumu PeWeX - KaRRamBa - zaprosił do współpracy nową wokalistkę KaRRoLę. KaRRoLa współtworzy również grupę DD&K, gdzie obok wokalistki Sylwii wykonuje wszystkie partie kobiecego rapu.

Utworu można posłuchać pod tym linkiem.

PeWeX zadebiutował podczas gali VIVA COMET 2011 hitem "Dziunia" nominowanym do statuetki aż w dwóch kategoriach. Zespół szybko zyskał dużą popularność, czego efektem była "Złota Płyta" za sprzedaż albumu "Haj$, Lan$ i Baun$" oraz ogromna ilość koncertów. Warto również wspomnieć, że PeWeX jako pierwszy polski artysta sprzedał ponad 100 000 plików mp3 w serwisie Muzodajnia.
Muzycy mają ogromną nadzieję, że zarażą swoją energią i poczuciem humoru publiczność w całym kraju oraz rozgrzeją dyskotekowe parkiety do czerwoności.
Premiera nowego albumu PeWeX przewidziana jest przed wakacjami 2016.

Źródło: Fonografika

Kat & Roman Kostrzeski w krakowskim Kwadracie

MuzykaW imieniu Galicji Production zapraszamy na koncert zespołów: Kat & Roman Kostrzewski, 230 Volt, Qvo Vadis.

Kraków – 22.04.2016 – Klub Kwadrat ul. Skarżyńskiego 1
Otwarcie wejść: 18:00 Start: 19:00
Bilety przedsprzedaż 40zł, w dniu koncertu 50zł

Bilety do nabycia:
BILETY KOLEKCJONERSKIE: Klub Pod Jaszczurami, Rynek Gł. 8/ Klub Kwadrat, ul. Skarżyńskiego 1/ Metal Shop, ul. Długa 17/ Klub Dziekanat, ul. Pędzichów 23/ Loch Ness Pub, ul. Warszawska 15/ Hard Rock Pub, ul. Grodzka 42

Bilety z systemu Ticketpro w sieci sklepów: EMPIK, MEDIA MARKT, SATURN w całej Polsce.

Link do wydarzenia na stronie GP.

Więcej w rozwinięciu newsa.

375 czytań

Luxtorpeda i Fuzz na żywo w Twinpigs

MuzykaW imieniu Galicji Production zapraszamy na koncert zespołów LUXTORPEDA i FUZZ w Miasteczku Westernowym Twinpigs, (ul. Katowicka 24, Żory)!

23.01.2016, godz. 19.00

Bilety: przedsprzedaż 40 zł, w dniu koncertu 50 zł.

Atrakcje Miasteczka Westernowego Twinpigs bezpłatne!
ZAPRASZAMY od godz. 12:00.

Kup bilet online

Możliwość wynajęcia pokoi stylizowanych na cele więzienne w Hotelu TEXAS. Tel.:32 416 08 88
Po koncercie After Party z Dj-em w Saloonie!

Więcej w rozwinięciu newsa.

351 czytań

KOMBI - "Nowy Album"

Muzyka22 stycznia ukaże się najnowszy album grupy KOMBI, zatytułowany po prostu „Nowy Album”.

KOMBI to zespół ponadczasowych przebojów i wielkich sukcesów. To niezapomniane hity kilku pokoleń oraz rozpoznawalne, charakterystyczne brzmienie zespołu i syntezatorów lidera, Sławomira Łosowskiego.

„Nowy Album” zespołu KOMBI ukazuje się z okazji 40-lecia istnienia zespołu na polskiej scenie muzycznej. Zawiera 9 premierowych piosenek i instrumental. Nowe utwory KOMBI niosą ze sobą niezwykły ładunek emocji, optymizmu i dobrej energii.

Płytę promuje singiel „Na Dobre Dni”. Piosenki można posłuchać pod tym linkiem.

Lista utworów:
1. Na dobre dni (muz. Sławomir Łosowski, sł. Marek Dutkiewicz) 4:26
2. Sen za snem (muz. Sławomir Łosowski, sł. Agnieszka Burcan) 4:11
3. Niech noc połączy (muz. Sławomir Łosowski, sł. Szymon Jachimek - Zbigniew Fil) 4:18
4. Nowy rozdział (muz. Sławomir Łosowski, sł. Jacek Cygan) 4:43
5. Miłością zmieniaj świat (muz. Sławomir Łosowski, sł. Sławomir Łosowski, rap Jakub Gołdyn) 4:50
6. Siedem piekieł (muz. Sławomir Łosowski, sł. Jacek Cygan) 4:11
7. Niedopowiedzenia (muz. Sławomir Łosowski, sł. Agnieszka Burcan) 4:21
8. Gwinea (muz. Sławomir Łosowski, sł. Agnieszka Burcan) 4:41
9. Jaki jest wolności smak (muz. Sławomir Łosowski, sł. Marek Dutkiewicz) 4:06
10. Słoneczny dzień (muz. Sławomir Łosowski) 4:09

11. Bonus: Słodkiego miłego życia - live (muz. Sławomir Łosowski, sł. Marek Dutkiewicz) 5:41

Płytę można zamawiać pod tym linkiem.


Makbet uwspółcześniony - recenzja

FilmW ostatnią niedzielę trafiliśmy do ursuskiego kina Arsus, aby zmierzyć się z nową wersją tragedii Makbeta, w reżyserii Justina Kurzela.

Krwista, poruszająca, uwspółcześniona wersja szekspirowskiej sztuki powinna trafić zarówno do młodej, jak i starszej widowni.

Fragment recenzji: "W niedzielne popołudnie trafiłem do dawno nieodwiedzanego Ośrodka Kultury Arsus w Ursusie, a dokładnie do działającego w jego ramach kina. Powód był jeden – nowa, filmowa wersja Makbeta. Dobrze się złożyło, bo mój syn ma wkrótce omawiać ten dramat w szkole, zatem miał okazję poznać jedną z wersji tej sztuki.
A ponieważ reżyser filmu, Justin Kurzel postanowił pozbawić (na tyle, na ile było to możliwe) film teatralności, zbędnych sztuczności, niedopowiedzeń, powstał film bardzo wręcz naturalistyczny. Stracił w ten sposób na magii, ale na pewno zdecydowanie łatwiej trafi do współczesnego widza, wymagającego „podania na tacy” wszelkich zawiłości. Sztuka przeradza się momentami w film akcji, opowiadane w sztuce wydarzenia, w filmie wychodzą na światło (sic) dzienne. Ukazana zostaje walka Makbeta z wrogami, niezwykle realistyczna, ze zwolnieniami, w których kadry zatrzymane są niczym kolejne klatki – kratki w komiksie."

Happysad na żywo w Katowicach

MuzykaGalicja Productions ma zaszczyt zaprosić na kolejny wyjątkowy koncert zespołu Happysad. Zespół jest uznawany za jeden z najwyżej ocenianych przez krytykę muzyczną zespołów polskiej sceny rockowej nowego stulecia, zaś w ramach wiosennej trasy 2016 spotka się ze swoimi fanami podczas koncertu w katowickim Mega Clubie!

Jak sami piszą, nie mogą doczekać się tego spotkania:
"Proszę Państwa, nie ściemniamy, rączki i nóżki nam chodzą, bo pierwszy koncert trasy już za chwilę, a pomimo bardzo krótkiej przerwy w graniu, chęci na spotkanie z Państwem mamy ogromne.Będziemy zdzierać gardła, zostawimy po sobie w klubach krew, pot i łzy, bo jeśli na coś w życiu czekamy najbardziej, to na pewno jest to kolejna trasa!"

HAPPYSAD, OCN
Katowice – 20.03.16 – Mega Club ul. Żelazna 9
Otwarcie bram: 18:00 Start: 19:00
Bilety przedsprzedaż 50zł, w dniu koncertu 60zł

Bilety do nabycia:
BILETY KOLEKCJONERSKIE:
- Mega Club, ul. Żelazna 9
- Sklep Muzyczny ALL, ul. Mickiewicza 14
- Komis płytowy al. 3 maja 19

Bilety do nabycia tylko z systemu Ticketpro w sieci sklepów: EMPIK, MEDIA MARKT, SATURN w całej Polsce.

Przy zakupie biletu i wstępie na koncerty zespołu Happysad nie ma ograniczeń wiekowych, jednak osoby poniżej 16. roku życia powinny przebywać pod opieką osoby dorosłej. Osoby niepełnoletnie mają absolutny zakaz kupowania i spożywania alkoholu na terenie koncertu, pod rygorem natychmiastowego usunięcia z klubu.
Link do wydarzenia na FB