Bartas Szymoniak już jutro w klubie Miejsce Chwila w Warszawie

MuzykaZapraszamy gorąco na niezwykły koncert BARTASA SZYMONIAKA, który odbędzie się w najbliższy czwartek tj. 10 grudnia 2015 r. w warszawskim klubie "MIEJSCE CHWILA" przy ulicy Ogrodowej 31/35.

Bilety w cenie 20 Pln do nabycia przed koncertem!

Bartas Szymoniak to jeden z najciekawszych artystów młodego pokolenia i prekursorów beatboxu w Polsce. Jego debiutancki album „Miliony oszukanych dziewcząt i chłopców”, ukazał się w czerwcu bieżącego roku, nakładem S.P. RECORDS.

Koncerty Bartasa Szymoniaka, to wyjątkowe połączenie akustycznego rocka z beatboxem, które sam artysta określa po prostu jako BeatRock. Większość materiału na debiutancką płytę została zarejestrowana we wnętrzach świątyni. To 10 utworów celnie opisujących dzisiejszą rzeczywistość.
W nagraniach poza zespołem wzięli udział m.in. Andrzej Izdebski,Tomasz Rożek, Sławek Pietrzak, Skubas, Sławek Uniatowski, gościnnie zaśpiewała również Georgina Tarasiuk. Pod koniec maja 2015 r. singiel "Nagi" zapowiadający album, trafił na listę przebojów Programu 3 Polskiego Radia.

Bartas doświadczenie sceniczne zbierał jako wokalista jednej z legend polskiej sceny rockowej. Jest także laureatem "Idola".

Link do wydarzenia na profilu Facebook.