Wilki Akustycznie na 25-lecie zespołu

MuzykaZapraszamy koncert WILKI – Akustycznie – 25-lecie. Największe Przeboje z towarzyszeniem muzyków Orkiestry Symfoników Gdańskich, który odbędzie się 09.02.2018 w Kijów Centrum w Krakowie (al. Krasińskiego 34)

Otwarcie wejść: 17:30, start: 19:00
Bilety: przedsprzedaż - 80 zł, 95 zł, 110 zł, 115 zł, w dniu koncertu - 100 zł, 105 zł, 120 zł, 125 zł

Bilety do nabycia:
Kijów Centrum al. Krasińskiego 34
Bilety z systemu Ticketpro w sieci sklepów: EMPIK, MEDIA MARKT, SATURN w całej Polsce.

Zespól Wilki w tym roku obchodził 25- lecie działalności, ale wciąż szuka nowych wyzwań. Muzycy postanowili zagrać akustyczna trasę koncertowa z towarzyszeniem Symfoników Filharmonii Gdańskiej.
Na koncertach usłyszymy nowe aranżacje największych przebojów wzbogacone miedzy innymi brzmieniem wiolonczeli i marimby.
Wilki akustycznie 2018, to zupełnie nowy projekt zespołu oraz muzyków Orkiestry Symfoników Gdańskich.
Nad częścią artystyczną projektu czuwają Robert Gawliński lider zespołu Wilki i Andrzej Szczypiorski dyrygent OSG.

Aranżacjami akustycznymi największych przebojów zajął się Marcin Szczypiorski, który w przeszłości stworzył aranżacje do projektów symfonicznych zespołów Lady Pank, Coma, Czerwone Gitary oraz trasy akustycznej „Power Off” zespołu Coma.

„Zwykle gramy wielkie plenerowe koncerty, podczas których publiczność oczekuje piosenek, przy których można poskakać, wyszaleć się. Lubimy te energie i chętnie bierzemy udział w takich imprezach, ale brakuje mi takiego bliskiego kontaktu z ludźmi, kiedy mogę spojrzeć w oczy swoim fanom. Wielu z nich pytało mnie kiedy zagramy koncerty biletowane, na które przyjdą wyłącznie ci, którzy chcą posłuchać Wilków, więc pomyślałem że to dobry moment. Jeszcze w latach 90-tych nagraliśmy płytę akustyczna, pod tytułem Acousticus Rockus, która spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem, później zostaliśmy zaproszeni do koncertu MTV Unplugged, wiec powrót do akustycznych brzmień jest jak najbardziej naturalnym procesem” - mówi Robert Gawliński

Niezwykle klimatyczny i niepowtarzalny koncert odbędzie się w samym centrum Krakowa - w Kijów Centrum. Sala dysponuje wyłącznie miejscami siedzącymi, więc będziecie Państwo mieli zapewnione komfortowe warunki, a tym samym szansę na jak najlepszy odbiór koncertu.

Link do strony Galicji Prod.
Link do wydarzenia na FB


**********
Wilki will play accoustic concert with symphonic orchestra in Kraków on 09.02.2017
**********