JWP, Happysad, Scuorn i Parodos... w Rudeboy'u

MuzykaJuż w najbliższy weekend w Rudeboy Club potężna dawka dobrej, muzycznej energii!!!

W piątek (10.11.2017) podwójnie premierowy koncert JWP/BC, a w sobotę (11.11.2017) Happysad już drugi raz w tym roku zawitają do nas z trasą p.t. „Ciało Obce”. W niedzielę (12.11.2017) natomiast na Rudeboy’owej scenie wystąpią dwaj przedstawiciele włoskiego black metalu - Scuorn (Włochy, Neapol) i Parodos (Włochy, Salerno).

W piątek 10.11.2017 - podwójnie premierowy koncert JWP/BC, tego wieczoru w Bielsko Białej usłyszymy materiał z albumu "SEQUEL" i mixtapu "20". JWP/BC w składzie Ero, Kosi, Łajzol, Siwers i Falcon1, zaprezentuje premierowe utwory z najnowszego mixtapu JWP 20, przygotowanego na 20 lecie ekipy, m.in. single "Heta" i "Word Wide" nagrany wspólnie ze Smif N Wessun. Nie zabraknie również nagrań z ostatniego studyjnego albumu "SEQUEL", czy repertuaru z płyt JWP - "Wróg Publiczny", BC - "Klasyk", PCP oraz singli Szesnastki i Tworzymy Historię wydanych na winylu. Bilety: I pula - 30 zł - przedsprzedaż internetowa, II pula - 35 zł - przedsprzedaż internetowa i w punktach, III pula - 40 zł w dniu koncertu.
Wydarzenie na FB.

11.11.2017 (sobota) koncert Happysad! Zmiany pór roku to pewnik, taki sam jak jesienna trasa Happysad. Po dobrze przyjętej, najnowszej płycie „Ciało Obce”, oraz intensywnym okresie plenerowym, jeden z najczęściej koncertujących zespołów w naszym kraju, rusza ponownie w Polskę. Najnowsza płyta zespołu "Ciało obce" ukazała się 10 lutego 2017 r, a albumowi towarzyszy 11 wideoklipów zrobionych przez ekipę SKY Piastowskie. Otwarcie bram: 18:00. Start: 19:00. Bilety: 50 zł przedsprzedaż/60 zł w dniu koncertu.
Wydarzenie na FB

W niedziele 12.11.2017 włoski Black Metal w Rudeboy'u - Scuorn i Parodos! Scuorn (czyli "wstyd" w języku neapolitańskim) został założony w 2008 roku w Neapolu (Włochy) przez Giuliana (wokale, instrumenty i orkiestry). Zespół zadebiutował podczas Cult Of Parthenope Black Metal Fest w 2016 r. W Neapolu. W lutym 2017 roku Scuorn wydał bardzo oczekiwany debiutancki album "Parthenope". Celem założenia zespołu Parodos było stworzenie czegoś osobistego, z nowoczesnym brzmieniem łączącego różne atmosfery zarówno eteryczne jak i sugestywne z ich korzeniami w black metalu. Bilety: 25 zł.
Wydarzenie na FB

**********
Weekend in Rudeboy Club in Bielsko-Biała
**********