Strachy Na Lachy prezentują nowy singiel i teledysk

MuzykaW imieniu SP Records mamy wielką przyjemność zaprezentować nowy singiel i teledysk zespołu Strachy na Lachy, promujący nowy album "Przechodzień o wschodzie", który ukaże się 29 września 2017 roku. Teledysk jest dostępny pod tym linkiem.

Artyści z zespołu Strachy na Lachy zaskakują nowym utworem i klipem "Co się z nami stało"! Teledysk, wyreżyserowany przez Sławka Pietrzaka i zrealizowany pod kierownictwem Michała Jaskulskiego, już od pierwszych sekund intryguje i wzbudza zaciekawienie. Duże emocje, mocne przesłanie, sceny dotykające niezwykle ważnych współcześnie zagadnień - tak w kilku słowach można scharakteryzować klip. Do teledysku zaproszonych zostało 12 aktorów, którzy wcielili się w wyraziste role, a towarzyszy
im sam Grabaż.

Płyta "Przechodzień o wschodzie" jest pierwszą od 4 lat premierą Strachów. Na płycie znajdzie się dużo rytmicznych melodii, sporo tanecznych rytmów i akustycznych brzmień. Towarzyszyć im będą teksty
Krzysztofa "Grabaża" Grabowskiego. Nie zabraknie też utworów ostrzejszych, rockowych - taki właśnie jest singiel "Co się z nami stało".

Pierwszy singiel, promujący album "Przechodzień o wschodzie" - "Twoje motylki" spotkał się z ciepłym przyjęciem zarówno przez fanów, jak i przez stacje radiowe.

*********
Strachy Na Lachy - watch the new clip - link.

**********