Lady Pank zagra w październiku w Krakowie

MuzykaW imieniu Galicji Productions zapraszamy na koncert zespołu LADY PANK, który odbędzie się 28.10.2017 w Klubie Kwadrat w Krakowie (ul. Skarżyńskiego 1)

Otwarcie bram - 18:00, start - 19:00
Bilety: przedsprzedaż - 70 zł, w dniu koncertu - 80 zł

Legendarny polski zespoł rockowy obchodzi w tym roku julbileusz 35-lecia! Założony został w 1981 r. przez Jana Borysewicza, jednego z najbardziej cenionych polskich kompozytorów i gitarzystów. Wraz z Januszem Panasewiczemstanowią trzon grupy, która od 35 lat króluje na polskiej scenie muzycznej. Takie przeboje jak „Mniej niż zero”, „Tańcz głupia, tańcz”, „Kryzysowa narzeczona”, „Wciąż bardziej obcy” i wiele innych na stałe weszły do kanonu polskiej muzyki rozrywkowej i wychowały kilka pokoleń słuchaczy. Zespół wydał ponad 20 płyt, które pobiły wszelkie rekordy sprzedaży, czyniąc Lady Pank najbardziej utytułowanym zespołem rockowym.

Z okazji 35-lecia odbywa się jubileuszowa trasa koncertowa, podczas której zespół odwiedzi blisko 100 miast. Koncerty grupy to prawie dwugodzinna lawina rpzebojów, eksplozja energii, niepowtarzalne brzmienie gitary Jana Borysewicza i charyzmatyczny wokal Janusza Panasewicza.

Bilety z systemu Ticketpro w sieci sklepów: EMPIK, MEDIA MARKT, SATURN w całej Polsce.

Link do wydarzenia na FB

**********
Lady Pank will play in Kraków on 28.10.2017.
**********