Koncertowa majówka... w Rudeboy'u metalowo!

MuzykaMuzyczna majówka nadal trwa!!! W najbliższy weekend gratka dla miłośników Grind / Death/ Crust - Implore w bielskim Rudeboy’u! A za tydzień (27.05.2017) – Killsorrow, RiseUp i More Than Less!

Gratka dla miłośników Grind / Death/ Crust - Implore (Berlin / Barcelona / Milan) w bielskim Rudeboy’u już 21.05.2017 (niedziela)!!! Trio grające Grind / Death/ Crust, które nigdy nie przestaje koncertować- zagrało ponad 120 koncertów w Europie, Rosji, Północnej Ameryce od czasu wydania ich pierwszej płyty w 2014roku. „Ich brutalna energia oraz szaleńcza aktywność to powód dla którego Mantar zaprosił ich jako suport, a festiwale takie jak Resurrection Fest, Party San oraz Summer Breeze zaprosiły Implore do wystąpienia na tegorocznych edycjach”. Bilety: 20 zł w przedsprzedaży/25 zł w dniu koncertu
Wydarzenie na FB.

Za tydzień – 27.05.2017 zapraszamy na premierę "Post Apocalypse Show" w ramach trasy promującej najnowszą płytę Killsorrow (Melodic Thrash Metal) "Little Something For You To Choke". Publiczność rozgrzeją zespoły RiseuP oraz More Than Less. Wieczór niezapomnianych wrażeń, które warto przeżyć! Otwarcie bram: 19:00, start: 19:30. Bilety: 10 zł w przedsprzedaży i 15zł w dniu koncertu.
Wydarzenie na FB.

Muzyczną atrakcją maja będzie koncert I AM MORBID oraz NECROPHAGIA w Rudeboy'u!!! Solidna dawka najlepszego Death Metalu prosto z USA już 29.05.2017. Dawni członkowie MORBID ANGEL, David Vincent i Tim Yeung połączyli siły z gitarzystami Billem Hudsonem i Ira Blackem (METAL CHURCH, LIZZY BORDEN), aby znów grać piosenki MORBID ANGEL pod bannerem I AM MORBID. Wcześniej wystąpi NECROPHAGIA która była pionierem gatunku "horror metalu", koncentrując się na tematyce gore i horrorów. Publiczność rozgrzeje Melodic Death Metal z Południowej Kalifornii czyli Helsott oraz Offence - tradycyjny Death Metal nawiązujący do sceny europejskiej początku lat 90. Bilety 45 zł w przedsprzedaży i 55 zł w dniu koncertu.
Wydarzenie na FB.

**********
Metal bands will play on the next two weekends in Rudeboy Club.
**********