Elle Driver, Riverside, Fractal Universe i Illusion... w Rudeboy'u

MuzykaJuż w od czwartku zaczynamy koncertową majówkę w Rudeboy’u ! W najbliższy czwartek wystąpi rosyjski Elle Driver , w piątek długo wyczekiwany Riverside , w sobotę francuski metalowy Fractal Universe, a we wtorek polski Illusion, który po raz pierwszy zagra w Bielsku-Białej.

**********
Potężna dawka rocka prosto z Rosji!!! The Roundtrip Tour 27.04.2017 w Rudeboy'u Elle Driver, de Libertas, Let Clowns Come! Elle Driver to rosyjski projekt, który łączy w sobie energię i melodię, mix angielskich tekstów i elektronicznych wstawek. Charyzmatyczni i utalentowani ludzie z szaloną energię! De LIBERTAS to rosyjski zespół grający muzykę alternatywną – ich główną ideą jest wolność, ta osobista, a także wolność ducha. Zespół Let Clowns Come powstał w 2006 roku. W tym czasie zespół napisał i nagrał około 20 piosenek. Bilety 20zł w przedsprzedazy i 25 zł w dniu koncertu.
Wydarzenie na FB.

**********
Długo wyczekiwany koncert zespołu Riverside w ramach "Towards The Blue Horizon Tour 2017" już 28.04.2017 w Rudeboy'u! Riverside - polska grupa wykonująca muzykę z pogranicza rocka i metalu progresywnego. Podczas "Towards The Blue Horizon Tour" zespół pojawi się w nowym składzie koncertowym. Ponadto zespół zaprezentuje masę kompozycji, które zagrają po raz pierwszy w swojej karierze. Publiczność rozgrzeją zespoły Lion Shepherd oraz Sounds like the end of the world. Wejście od 19:15, start 20:15. Bilety: 60 zł w przedsprzedaży i 70 zł w dniu koncertu.
Wydarzenie na FB

**********
29.04.2017 w Rudeboy’u prawdziwa uczta dla miłośników progressive i death – koncert francuskiego Fractal Universe. Zespół został założony w Nancy (Francja) w 2014 roku. Ich pierwsze EP "Boundaries of Reality", zostało wydane w lutym 2015 roku. Płyta ta to esencja wielu kolorów prowadzących do niezbadanych i mistycznych zakątków. Zespół będzie promował swoje najnowsze wydawnictwo "Engram of Decline". Bilety: 20 zł w przedsprzedaży i 25 zł dniu koncertu.
Wydarzenie na FB

**********
2.05.2017 Illusion w bielskim Rudeboy'u!!! Założony zimą 1992 r. w Gdańsku przez Tomasza „Lipę” Lipnickiego (wokal, gitara), Jurka „Jerrego” Rutkowskiego (gitara) i Pawła Herbascha (perkusja). Po siedmiu latach wspólnego grania, będąc u szczytu popularności, Illusion nieoczekiwanie zawiesił działalność. Po kilku próbach reaktywacji udało się to w 2012 roku. W tym roku mija 25 rocznica powstania Illusion… Publiczność rozgrzeje zespół Holyguns. Otwarcie bram: 19:00. Start: 20:00. Bilety: 50 zł (przedsprzedaż) i 60 zł (w dniu koncertu).
Wydarzenie na FB.

**********
Muzyczną atrakcją maja będzie koncert I AM MORBID oraz NECROPHAGIA w Rudeboy'u!!! Solidna dawka najlepszego Death Metalu prosto z USA już 29.05.2017. Dawni członkowie MORBID ANGEL, David Vincent i Tim Yeung połączyli siły z gitarzystami Billem Hudsonem i Ira Blackem (METAL CHURCH, LIZZY BORDEN), aby znów grać piosenki MORBID ANGEL pod bannerem I AM MORBID. Bilety 45 zł w przedsprzedaży i 55 zł w dniu koncertu.
Wydarzenie na FB.

**********
Elle Driver, Riverside, Fractal Universe and Illusion will play this week in Rudeboy Club.
**********