Jinjer, Chemia, Rap Spontan i Ozaena... w Rudeboy'u

MuzykaKolejna informacja z klubu Rudeboy:

Po świątecznym odpoczynku, spalamy wszystkie nadprogramowe kalorie podczas koncertów w Rudeboy’u! Zaczynamy już od wtorku z ukraińskim Jinjer. W piątek koncert zespołu Chemia z uczestnikiem „Idola” – Mariuszem Dybą - na wokalu. Sobota to 2. edycja Rap Spontan, a w niedzielę zapraszamy na włoski groove metal – Oazena!

Jinjer wraca do Polski! Pierwszy koncert zagrają w Rudeboy Club – 18.04.2017! Jinjer to ukraiński zespół łączący progresywny metalcore, groove metal z elementami funku, reggae i jazzu. Głównym elementem rozpoznawalnym Jijner jest bardzo silny wokal Tatiany Shamaiyuk. Szykuje się mocne uderzenie koncertowe! Bilety: 30 zł w przedsprzedaży i 40 zł w dniu koncertu.
Wydarzenie na FB.

21.04.2017 w Rudeboy’u koncert zespołu Chemia oraz goście specjalni: Killing Silence i TRT! Chemia w 2017 roku otwiera nowy rozdział w swojej muzycznej historii. Z końcem roku 2016 do zespołu dołączyli dwaj nowi muzycy: wokalista Mariusz Dyba (finalista programu Idol) oraz gitarzysta Maciek Papalski. Koncertowa Chemia 2017 to nowa jakość, energetyczne i profesjonalne show składające się z utworów pochodzących z ostatnich płyt „The One Inside” i „Let Me” w nowej zaskakującej interpretacji, ale także kilka niespodzianek. Start: 18:30. Bilety; przedsprzedaż 35 zł, w dniu koncertu - 45 zł.
Wydarzenie na FB.

22.04.2017 w Rudeboy Club odbędzie się 2. edycja Rap Spontan, czyli dobre rapy na tłustych bitach, beatbox, freestyle, drapanie winyli wiele kozackich lokalnych składów na jednej scenie.
otwarcie bram: 19:00, wstęp free!
Wydarzenie na FB.

23.04.2017 w Rudeboy'u wystąpi Ozaena (groove metal, IT). Ozaena to włoska groove metalowa kapela założona w 2012 roku w Rzymie przez gitarzystę Stefano Bussadori. Po licznych występach na żywo zespół odnalazł swego obecnego wokalistę Valerio Cascone, który ulepszył warstwę brzmieniową oraz aranżacje utworów. Publiczność rozgrzeje czechowicki zespół Grimmer. Bilety:
20 zł w przedsprzedaży, 25 zł w dniu koncertu.
Wydarzenie na FB.

_______________________________________________________________________________
Muzyczną atrakcją maja będzie koncert I AM MORBID oraz NECROPHAGIA w Rudeboy'u!!! Solidna dawka najlepszego Death Metalu prosto z USA już 29.05.2017. Dawni członkowie MORBID ANGEL, David Vincent i Tim Yeung połączyli siły z gitarzystami Billem Hudsonem i Ira Blackem (METAL CHURCH, LIZZY BORDEN), aby znów grać piosenki MORBID ANGEL pod bannerem I AM MORBID. Bilety 45 zł w przedsprzedaży i 55 zł w dniu koncertu.
Wydarzenie na FB.

Czerwcowy hit to koncert metalowej legendy SEPULTURA 19.06.2017 w bielskim Rudeboy Club!!! Niedawno mieliśmy okazję obejrzeć ich energetyczny występ u boku Kreator - tym razem przyjadą do naszego kraju w roli headlinera! Grupa w dalszym ciągu promuje rewelacyjny krążek „Machine Messiah”, jednakże w koncertowym secie z pewnością nie zabraknie największych hitów grupy znanych z: "Arise", "Chaos A.D." czy też "Roots". Dla tych, którzy nie śledzą naszego kalendarium na bieżąco, mamy złą informację – bilety na Sepulturę w Bielsku rozeszły się w ekspresowym tempie - koncert jest całkowicie wyprzedany.
Wydarzenie na FB.

Już teraz zapraszamy na lipcowe koncerty – wakacyjne chwile umilą Wam:
1.07.2017 - Thrash Metal prosto z Chile czyli Nuclear i Conflicted (wydarzenie na FB)
oraz 23.07.2017 - Kristin - szczegóły już niebawem!

**********
Jinjer, Chemia and Oazena will play this week in Rudeboy Club in Bielsko-Biała.
**********