Szósty dzień 33. Warszawskiego Festiwalu Filmowego

FilmInformacja od organizatora 33 Warszawskiego Festiwalu Filmowego:

Piątego dnia festiwalu odbyła się premiera przejmującego filmu „Stróż“ i „Górnik“ W studio fotograficznym odwiedził nas też m.in. Jakub Gierszał z „Pomiędzy słowami“ Urszuli Antoniak. Podczas światowej premiery filmu „Bomba“ obserwowaliśmy, jak daleko sięgają granice wytrzymałości człowieka. W Kinotece odbył się natomiast wykład, podczas którego mogliśmy się przekonać, czy współpraca organizacji pozarządowych i dokumentalistów może mieć realny wpływ na otaczający nas świat. Ale to niekoniec atrakcji! Zapraszamy na kolejne projekcje i wydarzenia.

Przy okazji serdecznie polecamy rozmowy z twórcami na naszym festiwalowym blogu

Więcej w rozwinięciu newsa.

**********
The 6th day of 33. Warsaw Film Festival
**********14 czytań

"Półprawda | Half-Truth" - ostatni weekend wystawy w Królikarni

WystawaW najbliższy weekend w warszawskiej Królikarni będzie można ostatni raz zobaczyć wystawę "Półprawda | Half-Truth", na której, obok prac polskich twórców na wystawie w Królikarni prezentowane są dzieła współczesnych artystów i artystek z Albanii, Bośni, Bułgarii, Czech, Gruzji, Macedonii, Rumunii, Słowacji, Turcji, Ukrainy oraz Węgier.

Ostatnie oprowadzania po wystawie:
21 października / sobota / 12.00 – oprowadzanie kuratorskie w jęz. polskim
22 października / niedziela / 12.00 – oprowadzanie kuratorskie w jęz. angielskim

Wstęp wolny

Więcej w rozwinięciu newsa.

**********
Last chance to see the "Półprawda | Half-Truth" exhibition in Królikarnia/ Warsaw
**********


13 czytań

Kuban i Hunter... w Rudeboy'u

MuzykaKolejny weekend pełen muzycznej energii w Rudeboy'u zacznie się już w środę koncertem kalifornijskiego -16- oraz włoskiego Grime. W piątek 20.10.2017 wystąpi Tannhauser Krieg z Londynu oraz Hellrad z Filadelfii. W sobotę 21.10.2017 Kuban zaprezentuje nowy album „Myślisz jeszcze?”. W niedzielę 22.10.2017 natomiast, Hunter i jesienna odsłona trasy "NieWolnOść”.

Już w środę 18.10.2017 w Rudeboy'u 100% sludge trasa, której headlinerem będzie zespół -16- prosto z Kalifornii. -16- to weterani gatunku sludge rock. Będą oni wspierani przez włoski Grime z ich powolnym i ciężkim groovem, który miażdży każdą scenę, na której występuje. Oba zespoły już wspólnie koncertowały w 2014 roku i nadszedł czas, aby kontynuować to, co zaczęli podczas tej ostatniej trasy: make Europe sludge again!
Wejście od 19:00, start 19:30. Bilety: 35 zł w przedsprzedaży i 40 zł w dniu koncertu.
Wydarzenie na FB

Więcej w rozwinięciu newsa.

**********
-16-, Grime, Tannhauser Krieg, Hellrad, Kuban and Hunter will play this week and weekend in Rudeboy Club in Bielsko-Biała.
**********


15 czytań

Pięciu niepokornych, czyli filmowy TOP 5. Tego nie możesz przegapić na Tofifest!

Film15. edycja festiwalu Tofifest obfituje w moc atrakcji: koncerty, spotkania, goście zaleją Toruń. Ale najważniejsze są przecież filmy, którymi przez festiwalowy tydzień będziemy się karmić. Selekcjonerzy postarali się, byśmy nie narzekali na nudę, ale jak w tym gąszczu rarytasów odnaleźć prawdziwe białe kruki? Z pomocą przychodzi dyrektorka festiwalu Kafka Jaworska, która wskazuje swoich pięciu wspaniałych.

Obejrzałam wszystkie filmy, które zaprezentujemy w Toruniu. Każdy ma w sobie coś, co mnie porwało, zostało ze mną. Ale są wśród nich takie filmy, o których nie mogę przestać myśleć, choć czasami od projekcji upłynęło nawet wiele miesięcy. To prawdziwe perły, których projekcje polecam każdemu — mówi. Tego nie możecie przegapić!

Więcej w rozwinięciu newsa.

**********
Top 5 on Tofifest!
**********


14 czytań

Recenzja filmu "Jak rozmawiać z dziewczynami na prywatkach" na stronie AMM

Film33. Warszawski Festiwal Filmowy trwa w najlepsze, pora zatem na pierwsze nasze recenzje filmów, które mieliśmy okazję zobaczyć w ramach tego festiwalu.

Na początek mieszanka komedii romantycznej z elementami Sci-Fi, czyli "Jak rozmawiać z dziewczynami na prywatkach", śmiesznego, ale też dającego do myślenia filmu Johna Camerona Mitchella, opartego na opowiadaniu Neila Gaimana.

Recenzję można już przeczytać pod tym linkiem.

Fragment wpisu: "Jedna z przybyszek – Zan (Elle Fanning ) postanawia lepiej poznać ziemian, dostaje zgodę na czasowe oddalenie się od reszty grupy. I tak właśnie zaczyna się opowieść, która jest po trosze komedią romantyczną, po trosze melodramatem. Śledzimy jej postępy w poznawaniu ziemskich przyjemności i nieprzyjemności, ale też stajemy się mimowolnymi świadkami rodzącej się między Zan i Enn miłości."

**********
Our review of the movie "Jak rozmawiać z dziewczynami na prywatkach" (How To Talk To Girls At Parties)
**********


Borowicz z Kminkiem podąża śladami Bonda i Harry'ego Pottera!

MuzykaTym razem bohater programu "Jestem Borowicz" zabiera widzów w podróż do malowniczej Doliny Glencoe. Adam Borowicz nie tylko odwiedza restaurację i próbuje lokalnych potraw, ale również prezentuje swoje umiejętności kulinarne. I to bez użycia nowoczesnego sprzętu kuchennego! Muzyki do odcinka 3 użyczył zespół Kminek.

Dolina Glencoe to jedna z pereł Szkocji. Miejsce – położone w regionie Highland – chętnie odwiedzane przez turystów oraz filmowców. To tam nakręcono sceny kultowego filmu „Nieśmiertelny”, zapierające dech w piersiach krajobrazy „Doliny łez” można podziwiać także w „Skyfall” (czyli jednym z filmów serii o agencie 007) oraz „Harry Potter i Więzień Azbakanu”.

- Na planie zdjęciowym dopisywało nam szczęście. Pogoda w Szkocji ostatnio nas nie rozpieszczała, ciągle lało, ale akurat w dniu kręcenia odcinka wyszło słońce – uśmiecha się Adam Borowicz. - Po raz pierwszy w programie gotuję i to w nietypowy sposób. Będzie typowo szkocka zupa warzona nad ogniskiem, stek przyrządzany na kamieniu oraz deser dla dzieci. Myślę, że będzie smacznie – dodaje.

W poprzednim odcinku nie brakowało dobrej muzyki i tak będzie również w trzeciej części vloga. Tym razem za ścieżkę dźwiękową posłużą utwory zespołu Kminek. Ich utwór „Do chleba kminek” znany jest słuchaczom radiowej „Trójki”, znalazł się w gronie propozycji do „Listy Przebojów Programu 3”.

Trzeci odcinek można obejrzeć pod tym linkiem.

**********
See the third part of "Jestem Borowicz" series
**********


Piąty dzień 33. Warszawskiego Festiwalu Filmowego

FilmZa nami czwarty dzień 33. Warszawskiego Festiwalu Filmowego. Widzowie mogli obejrzeć światowe i europejskie premiery wielu filmów, m.in: wyjątkowego „2557” w reżyserii Rodericka Waricha albo porażającego wizerunku świata, w którym Internet jest prawdziwą potęgą, czyli „Znajdźcie tę głupią sukę i wrzućcie ją do rzeki”.

Pokazom jak zawsze na WFF towarzyszyły fascynujące spotkania z twórcami. Po raz pierwszy podczas tegorocznej edycji festiwalu odbył się też pokaz najlepszych polskich filmów krótkometrażowych, a publiczność jak zawsze dopisała. Czekamy na więcej!

Dzisiaj szczególnie polecamy uwadze:

„Święte powietrze” reż. Shady Srour, godz.19.00 Kinoteka 4

Dwóch mieszkających w Nazarecie chrześcijańskich, Arabów sprzedaje turystom Święte Powietrze w szklanych butelkach. Po pomoc finansową zwracają się do żydowskich polityków, muzułmańskiej mafii i dostojników Kościoła katolickiego. Absurdalna komedia doprowadzi was do łez, oczywiście ze śmiechu.

Więcej w rozwinięciu newsa.

**********
The 5th day of the 33rd Warsaw Film Festival
**********


16 czytań

"Dziennik czeczeński Poliny Żerebcowej" - nasze wrażenia ze spektaklu Teatru TV

TeatrZ okazji rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego w Muzeum Powstania w Warszawie odbył się wyjątkowy spektakl, oparty na dziennikach dziewczynki, która w latach 1994 - 2004 opisywała swoje wrażenia z wojny, która toczyła się w Czeczenii. Niezwykłej interpretacji tekstu podjął się Andrzej Seweryn.

Zarejestrowany spektakl miał swoją telewizyjną premierę 03.10.2017. Nasze wrażenia z tego spektaklu można już przeczytać pod tym linkiem.

Fragment wpisu:"Zminimalizowanie scenografii, gry świateł, pominięcie aktorów i kostiumów powoduje, że oglądający skupia się na czytanym tekście. A wtedy automatycznie włącza się wyobraźnia, przed oczami pojawiają się stymulowane tekstem obrazy. Każdy słuchający, w zależności od jego doświadczeń, wiedzy, wrażliwości może widzieć inaczej, może reagować inaczej. Ale jedno jest pewne, ten niezwykle mocny tekst dotrze go każdego, nie pozostawi go obojętnym. To tekst o wojnie, jaką przeżyła dziewczynka w Groznym."

**********
Our review of the "Dziennik czeczeński Poliny Żerebcowej"
**********


Czwarty dzień 33. Warszawskiego Festiwalu FIlmowego

FilmInformacja od organizatora 33. Warszawskiego Festiwalu Filmowego:

Trzeci dzień oczywiście obfitował w wydarzenia. Spotkaliśmy Joan Chemla, reżyserkę wyjątkowego filmu „Gdybyś zajrzał mu w serce” z Gaelem Garcia Bernalem i Wojciechem Pszoniakiem, wzięliśmy udział w uroczystej premierze filmu Janusza Mrozowskiego „Witaj w kryminale, papieżu Franciszku!” oraz najnowszego filmu Urszuli Antoniak „Pomiędzy słowami” z Jakubem Gierszałem i Andrzejem Chyrą w rolach głównych. Gościliśmy też żołnierzy występujących w serialu „Weterani: Wyrwani śmierci”, produkcji Fokus TV.

Czwarty dzień 33. WFF to – wierzcie lub nie - jeszcze więcej spotkań i projekcji!

Więcej w rozwinięciu newsa.

**********
The 4th day of the 33rd Warsaw Film Festival
**********


30 czytań

Soundedit '17 - O wielowymiarowości sukcesu na Uniwersytecie Łódzkim. Spotkania na styku sztuki, biznesu i nauki

Agencja Metal MundusUniwersytet Łódzki oraz Festiwal Producentów Muzycznych wspólnie organizują unikatową serię spotkań. Wybitni przedstawiciele nauki, sztuki i biznesu będą opowiadać i dyskutować o tym jak różne znaczenie może mieć słowo sukces. IBM Polska, Infosys Poland, Philips oraz Echo Investment S.A.
to firmy, które wspierają projekt.

Spotkania zorganizowane wspólnie przez Festiwal Soundedit oraz Uniwersytet Łódzki odbędą się w dniu 26 października (czwartek) w nowym budynku Wydziału Filozoficzno-Historycznego UŁ przy ul. Lindleya 3/5. Początek o godz. 16.00, kolejne spotkania odpowiednio o 17.00 oraz 18.00.

- Pragniemy, by „innowacja” nie była tylko pustym słowem, marketingowym hasłem. Uniwersytet oraz Festiwal proponują cykl spotkań, jakich jeszcze nie było. Przedstawiciele biznesu, sztuki i nauki spróbują odpowiedzieć na wiele pytań związanych z „sukcesem”. Czym jest? Jakie ma znaczenie dla naszej kultury? Jak wpływa na nasze życiowe wybory i priorytety? Takie podejście do tematu oraz absolutnie unikatowy skład rozmówców sprawiają, że nasza propozycja jest w stu procentach innowacyjna. Zapraszamy do udziału w wydarzeniu – mówi Rafał Majda, Kanclerz Uniwersytetu Łódzkiego.

Więcej w rozwinięciu newsa.

**********
Soundedit 2017 - meetings on Uniwersytet Łódzki
**********


19 czytań

Trzeci dzień 33 Warszawskiego Festiwalu Filmowego

FilmDrugiego dnia 33. Warszawskiego Festiwalu Filmowego odbyły się spotkania m.in. z Siergiejem Łoźnicą, reżyserem „Łagodnej”, Draženem Kuljaninem („A Balkan Noir”), Joan Chemla („Gdybyś zajrzał mu w serce”), twórcami filmu „Czuwaj” czy Zazą Urushadze („Wyznanie”). Widzowie mieli też okazję porozmawiać z Editą Pučinskaitė – litewską kolarką szosową, czterokrotną medalistką mistrzostw świata, zwyciężczynią Giro d’Italia i Tour de France, bohaterką filmu „Piękni przegrani: Inny świat” w reżyserii Arūnasa Matelisa!

Trzeci dzień Festiwalu będzie równie emocjonujący!

Dzisiaj szczególnie polecamy uwadze:

„Strój dowolny” reż. Cristina Herrera Borquez, 18.30 Kinoteka 7

Victor i Fernando mieszkają w stanie Kalifornia Dolna w Meksyku. Prowadzą tam salon piękności. Wielu klientów uważa ich za cudowną parę. Do czasu, kiedy w 2013 roku postanawiają się pobrać. W pełnej homofobicznych uprzedzeń Kalifornii Dolnej stają się pierwszą gejowską parą, która głośno walczy o swoje prawa. Mocny głos w sprawie poparcia równości i świadectwo siły zwykłych ludzi, którzy stają się agentami zmiany.

Więcej w rozwinięciu newsa.

**********
The third day of the 33rd Warsaw Film Festival
**********


21 czytań

Film o Janosiku z 1921 roku w Instytucie Słowackim

FilmW ostatni czwartek, 12.10.2017 roku w Instytucie Słowackim w Warszawie można było obejrzeć najstarszy film o Janosiku, powstały w 1921 roku z inicjatywy firmy Tatra Film Corporation, powołanej do życia w USA przez emigrantów ze Słowacji.

Chociaż to film bardzo stary, jeszcze niemy, to zachwyca - mimo oczywistej teatralności - autentycznością przekazu, porusza i zachwyca.

Recenzję filmu można już przeczytać pod tym linkiem.

Fragment recenzji: "Czwórka prowodyrów z Tatra Film Corporation dotarła na Słowację, gdzie rozpoczęto zdjęcia i - jak się okazało - braki finansowe łatano zastępując profesjonalnych aktorów przez okoliczną ludność. I kto wie, czy akurat to pozorne niedociągnięcie nie wyszło filmowi na dobre. Bo nie jest trudno sobie wyobrazić, że w takim miejscu czas właściwie się zatrzymał. Jestem wręcz pewien, w tamtym regionie niewiele się zmieniło od czasów Janosikowej aktywności. Dzięki czemu nie tylko można było zaoszczędzić na scenografii i kostiumach, ale film nabrał większej autentyczności."

**********
Review of the movie "Janosik" (made in 1921)
**********


Drugi dzień 33 Warszawskiego Festiwalu Filmowego

FilmZa nami Gala Otwarcia 33. Warszawskiego Międzynarodowego Festiwalu Filmowego!

Rozpoczęcie tegorocznej edycji uświetniła światowa premiera filmu w reżyserii Andrzeja Jakimowskiego – „Pewnego razu w listopadzie…” z Agatą Kuleszą, Grzegorzem Palkowskim i Edwardem Hoggiem w rolach głównych. Na projekcji, oraz na bankiecie po jej zakończeniu wzięła udział ekipa filmu, a także zaproszeni na tę uroczystość liczni goście.

Dzisiaj szczególnie polecamy uwadze:

„Spotkanie na szczycie” reż. Santiago Mitre, 11.00 Multikino 3

W Chile, w otoczeniu pięknych, ośnieżonych Andów odbywa się ważny szczyt prezydentów Ameryki Łacińskiej. Jego oficjalnym tematem jest nowy, gospodarczy pakt dotyczący całego regionu, dużo ciekawsze rzeczy dzieją się jednak za kulisami… Precyzyjnie skonstruowany i poprowadzony thriller z malowniczymi andyjskimi szczytami w tle. Film pokazywano na festiwalach w Cannes, Toronto i San Sebastian.

Więcej w rozwinięciu newsa.

**********
The 2nd day of the 33rd Warsaw Film Festival
**********


15 czytań

Get Your Gun - dzisiaj premiera nowego albumu

MuzykaDuńska stoner-rock'owa kapela Get Your Gun - po bardzo udanym debiucie płytą "The Worring Kind", połączonym z intensywną trasą koncertową, w zeszłym roku zaszył się w studio, aby pracować nad drugim krążkiem. Efektów tej pracy pod postacią albumu "Doubt Is My Rope Back To You" można posłuchać już od dziś - 13.10.2017.

Do singla, zatytułowanego "You're Nothing" nakręcono piękny, delikatnie mroczny teledysk, który można już pod tym linkiem.

"Sześć i pół minut mrocznego i piaszczystego rocka nie pozostawia wątpliwości – Panowie ciągle nie nie golą się zbyt często, na sto procent lubią Nicka Cave’a, a ciemną nocą śnią o dzikim zachodzie, spękanej słońcem ziemi i pościgach za dyliżansami." (musicnow.pl)

Więcej w rozwinięciu newsa.

**********
Get Your Gun - new album, new clip
**********


22 czytań

Kasia Nova - nowy teledysk

MuzykaPrezentujemy najnowszy singiel i teledysk Kasi Novej pt. „Zamykam serce”. Piosenka powstała we współpracy z brytyjskimi producentami z teamu DWB Music. Tekst napisała znana polska tekściarka i wokalistka Beata Eizenhart.

Tą piosenką Kasia Nova zamyka pewien etap w swojej muzycznej podróży. Do tej pory wokalistka kojarzona była z tanecznymi, popowymi piosenkami. Najnowszy singiel pokazuje zupełnie inną stronę muzycznej wrażliwości Kasi. Nastrojowa ballada to przejmujące wyznanie kobiety wychodzącej z toksycznego związku. Piosenka miała swoją prapremierę na tegorocznym Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Do piosenki powstał teledysk, w którym obok Kasi zagrał znany i lubiany aktor Krzysztof Wieszczek (zwycięzca trzeciej edycji programu "Taniec z gwiazdami", odtwórca roli Bartłomieja Bachledy w "Szpilkach na giewoncie" oraz Mikołaja Leśniewskiego w serialu "Na Wspólnej". Obecnie, w serialu „Przyjaciółki” wciela się w rolę Roberta).

Więcej w rozwinięciu newsa.

**********
New clip by Kasia Nova - „Zamykam serce”
**********


25 czytań

Piekło Conrada w Czułym Barbarzyńcy

LiteraturaWe wtorek, 12.10.2017 w Kawiarni Literackiej Czuły Barbarzyńca odbyła się promocja wznowionej po wielu latach książki "Piekło Conrada" autorstwa Michała Komara.

W spotkaniu promocyjnym wziął udział sam autor, prezentując licznie zgromadzonej publiczności wyimki z bogatego życiorysu Józefa Korzeniowskiego, chętnie odpowiadając na pytania i kwitując "pewne decyzje pewnych osób" charakterystyczną dla siebie nutką ironii. Takich wykładów (bo w sumie był to mini wykład) chciałoby się słuchać codziennie.

Krótką notatkę z tego spotkania można przeczytać pod tym linkiem.

Fragment wpisu: "Dobrze, że są ludzie, którzy potrafią zachęcić (i to w tak znakomity sposób, bo takich wykładów słucha się z wielką radością) do czytania, do wysiłku intelektualnego, do krytycznego spojrzenia na siebie i otaczający nas świat. Takie spotkania powodują, że się „chce”. Zatem już się szykuję do lektury „Piekła Conrada” i powtarzania wszystkich dzieł mistrza Korzeniowskiego."

**********
Our report about promotion of the book "Piekło Conrada" by Michał Komar in Czuły Barbarzyńca
**********


33.Warszawski Festiwal Filmowy czas zacząć!

FilmOto, co organizatorzy przygotowali na pierwszy dzień 33. edycji Warszawskiego Festiwalu Filmowego.

„Pewnego razu w listopadzie…” reż. Andrzej Jakimowski – światowa premiera najnowszego filmu Andrzeja Jakimowskiego („Imagine”) i film otwarcia 33. WFF z fenomenalną Agatą Kuleszą i Grzegorzem Palkowskim. Tadeusz Sobolewski właśnie napisał na łamach „Gazety Wyborczej”:

„to pierwszy polski film, w którym udało się uchwycić zdumienie połączone z poczuciem obcości, jakie ogarnia wielu z nas 11 listopada. Święto Niepodległości, podczas którego rozgrywają się kulminacyjne sceny tego filmu, odsłania nam co roku nową, nieznaną twarz społeczeństwa.”

Reżyser oraz aktorzy będą obecni podczas zamkniętej Gali Otwarcia Festiwalu (obowiązują zaproszenia) oraz po projekcji filmu otwartej dla publiczności o 21.30 w sali Multikino 3. Spotkanie poprowadzi Anna Tatarska, dziennikarka Co Jest Grane?

Więcej w rozwinięciu newsa.

**********
The first day of the 33rd Warsaw Film Festival
**********


27 czytań

Kolejna recenzja książki na stronie AMM

LiteraturaDzisiaj na naszej stronie pojawiła się recenzja książki, zbioru korespondencji między Jarosławem Iwaszkiewiczem a Andrzejem Wajdą.

W czasie paru lat (1927-1979) dwaj wielcy artyści wymienili między sobą ponad pięćdziesiąt listów (przynajmniej tyle się zachowało), w których wyrażali zarówno obopólny szacunek do siebie, ale też opisywali możliwości współpracy, zwłaszcza przy filmowaniu opowiadań Iwaszkiewicza.

Recenzja jest dostępna pod tym linkiem.

Fragment wpisu: "Reżyser wyraża swój podziw dla kunsztu literackiego Iwaszkiewicza, swoich obaw co do „odpowiedniego” odczytania i przeniesienia na ekran jego opowiadań. Pisarz z kolei dziękuje i wzrusza się (aczkolwiek oczywiście tradycyjnie trochę marudzi…) nad wajdowskimi interpretacjami dwóch zrealizowanych przez niego filmowych opowiadań, tj. „Brzeziny” i „Panien z Wilka”. Wielka szkoda, że nie udało się zrealizować projektu dotyczącego Chopina, i że pan Andrzej nie podjął się realizacji innych jeszcze dzieł pana Jarosława."

**********
Review of the book: Jarosław Iwaszkiewicz, Andrzej Wajda – Korespondencja
**********


Instytut Słowacki zaprasza na film o Janosiku

FilmW imieniu Instytutu Słowackiego w Warszawie zapraszamy na dzisiejszą projekcję filmu "Janosik" z 1921 roku w reżyserii J. Siakeľa.

"Ramy historii tworzy wizyta grupy turystów w górskim szałasie, gdzie baca opowiada legendę o Janosiku.
W miarę upływu czasu i rozwoju historii kolejni słuchacze zmieniają się w postacie z legendy. Jest to pierwszy pełnometrażowy film słowacki, bardzo nowoczesny jak na tamte czasy, mimo że zrealizowany przez ekipę bez żadnego filmowego doświadczenia.
W 1995 roku film ten został wpisany na listę światowego dziedzictwa kultury UNESCO."

Projekcja filmu (z polskimi napisami) odbędzie się w siedzibie Instytutu Słowackiego w Warszawie (ul. Krzywe Koło 12/14a) o godzinie 17:30. Wstęp wolny.

Zapraszamy!

**********
We invite our readers to Slovak Institute in Warsaw to watch "Janosik" movie (made in 1921) today
**********


Poparzeni Kawą Trzy i Dr Misio zagrają w listopadzie w Krakowie

MuzykaW imieniu Galicji Productions zapraszamy na koncert zespołów Poparzeni Kawą Trzy i Dr Misio, który odbędzie 10.11.2017 w Klubie Kwadrat w Krakowie (ul. Skarżyńskiego 1)

Otwarcie bram - 19:00, start - 20:00
Bilety: przedsprzedaż 50 zł, w dniu koncertu 60 zł

Bilety do nabycia:
- bilety kolekcjonerskie: Klub Pod Jaszczurami, Rynek Gł. 8/ - Klub Kwadrat, ul. Skarżyńskiego 1/ - Metal Shop, ul. Długa 17/ - Klub Dziekanat, ul. Pędzichów 23/ - Klub Lochness, ul Warszawska 15
- bilety z systemu Ticketpro w sieci sklepów: EMPIK, MEDIA MARKT, SATURN w całej Polsce.

Link do wydarzenia na stronie Galicji Prod.
Link do wydarzenia na FB

Więcej w rozwinięciu newsa.

**********
Poparzeni Kawą Trzy & Dr Misio will play in Kraków on 10.11.2017
**********


35 czytań