Zmiany na stronach Agencji Metal Mundus

Z wielką radością informujemy, że dokonaliśmy zmian na wszystkich stronach Agencji Metal Mundus.

Mamy nadzieję, że zmiana wyglądu powoduje, że strony będą przyciągać większą liczbę czytelników. Postanowiliśmy również powrócić do częstszego informowania na stronie Agencji o tym, co zamieściliśmy na stronach w określonym czasie.

Dzisiaj informujemy, że zmianie uległ wygląd strony agencyjnej, ale przede wszystkim musimy zwrócić uwagę na to, że od trzech dni działa nowa wersja strony Metal Mundus. Ponieważ nie chcieliśmy ryzykować utraty materiałów podczas przenoszenia (w ciągu już prawie czternastu lat działania strony już trzykrotnie traciliśmy sporą część naszych zasobów), rozpoczęliśmy działanie strony od początku.

Wszystkie wcześniejsze materiały zostały na starej stronie, do której wkrótce podamy link.

W tej chwili nowa strona ma już połączenie ze sklepem, uruchomiony został dział z koncertami w danym miesiącu oraz z zapowiedziami koncertów. Pojawił się też już dział recenzji płytowych (z dwiema nowymi recenzjami: Cognizance – The Foreboding Impasse i Onysus – Dyosun: Between Two Suns), dział recenzji książkowych oraz dział relacji z koncertów (z nową relacją z koncertu Johna Corabiego).

**********
Changes on Agencja Metal Mundus’ sites. New Metal Mundus site is ready!
**********

Author: Metalmundus